Skip to content

Стратегія і алгоритм: виграти в грі Авіатор

Гра «Авіатор» створена для швидкої та простої гри. А чи знаєте ви, що в усіх іграх є певний спосіб виграти? Так, це правда. І тому наш список складається з10+ стратегій, як виграти в грі Авіатор. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше.

Найкращі ігрові стратегії «Авіатор».

Що стосується слота Aviator, важливо зазначити, що немає 100% виграшної стратегії. Це пояснюється тим, що метод гри «Авіатор» заснований на генераторі випадкових чисел, який також відомий як алгоритм ГСЧ «Авіатор», тому гра стає непередбачуваною. Однак є деякі стратегії, які можуть гарантувати певний прибуток. Хоча доступні різні стратегії Aviator, наша команда експертів відзначила наступні як основні:

 • Система ставок 1326
 • Стратегія ставок на основі статистики
 • Подвійна ставка
 • Рання виплата

Однак ви можете застосувати будь-яку з цих стратегій і спробувати виграти інші Гра Авіатор під час гри. Навіть якщо вам іноді вдається отримати прибуток, майже завжди більш ймовірно, що ви втратите гроші. Як наслідок, грати в азартні ігри з коштами, які ви не можете дозволити собі втратити, ніколи не буде хорошим.

Виграшна стратегія «Авіатор» за одну ставку

Стратегія виграшу Aviator для однієї ставки залежить від визначення того, яка сума вашого початкового депозиту залишилася, що є першим кроком. Хоча дві ставки іноді можуть бути більш прибутковими, початківцям радимо залишатися з однією ставкою протягом перших кількох ігор. Як правило, нові гравці повинні зіграти від 100 до 200 раундів і розрахувати розмір ставки на основі загального депозиту, який вони зробили. Тобто, якщо у вас на рахунку 10 доларів, радимо грати по 0,10 доларів за одиницю. 200 раундів ставок уже можливе, якщо на рахунку є 20 доларів.

Тактика мінімального ризику для початківців і обережних гравців

Головна мета цієї стратегії – зберегти ваші кошти. Тому навіть якщо ви програєте ставку, програш буде не таким великим. Ключ до стратегії полягає в тому, щоб робити невеликі ставки та встановлювати для кожного виведення коштів у раунді множник x1,20-x1,21. Тут можна ввімкнути налаштування для автоматичного кешауту та автоматичної ставки. Роблячи це, ви можете зменшити кількість програних раундів і поступово збільшувати свій баланс.

Стратегія авіатора з помірним ризиком при грі на гроші

Порівняно з попереднім методом ця стратегія Aviator передбачає набагато більший ризик. В Aviator стратегія помірного ризику передбачає ловлю множників 2-3, які мають 40-42% шансів статися. Використовуючи цей метод, ви можете грати в азартні ігри та прагнути до значного виграшу. Якщо через деякий час не було значного множника, ваші шанси отримати його також можуть бути покращені, тому доцільно дочекатися вищих коефіцієнтів.

Велика ставка – великі виграші: тактика для ризикових гравців

Для гравців з сильною силою волі можна використовувати цю тактику. Важливо знати, що множник падає до х100 приблизно кожну годину або 1,5. Ви чекаєте, поки він з’явиться, відзначаєте годину, а потім починаєте робити ставки в надії, що зможете зловити цей множник. Хоча ця тактика несе в собі високий рівень ризику, вона дає шанс отримати великий виграш авіатора.

Стратегія гри на дві одночасні ставки

Щоб отримати найкращі результати в цій грі, використовуйте функції автоматичної ставки та автоматичного виведення з множенням 1,2 для першої ставки та стратегію помірного ризику для другої ставки. У грі з двох частин зупиніться після множення першої ставки на х40 і другої ставки на х100. Це дозволить вам чекати високих коефіцієнтів замість того, щоб інвестувати весь баланс відразу. Використовуючи цю тактику, ви можете збільшити свої шанси на перемогу, не приймаючи на себе надмірний ризик.

Стратегія 2:1

Це вважається однією з найефективніших стратегій авіатора для перемоги. Відповідно до нього гравець повинен постійно робити ставки вдвічі більше, або 2:1. Наприклад, якщо ваша перша ставка становила 10 доларів, друга ставка має становити 20 доларів. Більша ставка повинна покривати меншу, щоб цей підхід був успішним. Менша ставка має на меті гарантувати всі прибутки без ризику. Крім того, більшу ставку буде переведено в готівку за множником х1,5 у розмірі 30 доларів США, що окупить загальну кількість ставок і поверне вас до нуля, якщо друга ставка несподівано програє. Ваш виграш від другої ставки становитиме 80 доларів, якщо ви отримаєте множник п’ять.

Стратегія середнього ризику 1,5x + 2x

Тут усе працює подібно до підходу до єдиної ставки. Наприклад, ми робимо більшу першу ставку в 10 доларів з коефіцієнтом 1,5. У цьому випадку зосередження на другій ставці може навіть бути кращим при використанні автоматичної ставки та автоматичного виведення грошей. Ми вручну робимо другу ставку з множником $5 x 2. Перш ніж робити ставки, дуже важливо переглянути статистику. Ви також повинні зачекати, доки шість послідовних множників стануть меншими за x2, перш ніж робити ставку. Вам також слід уважно стежити за розвитком гри та припинити робити ставки, коли літак досягає множника х10.

Сходова стратегія

Використовуйте техніку ставок Staircase Aviator з коефіцієнтами від 1,10 до 1,30, якщо хочете робити невеликі ставки з невеликим ризиком. Гравець робить першу ставку, і якщо вона вдала, він збільшує свою початкову ставку на виграш перед тим, як зробити наступну ставку. Гравець також визначає кількість ставок або ступенів сходів. Гравець залишає чистий прибуток у своїй кишені після досягнення найвищого рівня та перезапускає з нього.

З трьома сходами та початковою ставкою 10 доларів давайте розглянемо, як це працює.

Сума ставки Множник Сума виграшу
10 доларів США ×1,20 12 доларів США
22 долари США ×1,20 26,4 доларів США
36,4 доларів США ×1,20 У цій грі, якщо ви переможете, почніть спочатку в раунді 1. Чистий прибуток $1.

Якщо ви програєте, переходьте до раунду 4 і подвоюйте свою ставку.

Стратегія ставок Martingale Aviator

Мартингейл Aviator передбачає подвоєння розміру ставки кожного разу, коли завершується виграшний раунд. Після досягнення виграшу сума ставки зменшується до найнижчого ліміту ставок, а потім знову підвищується, доки не буде досягнуто наступного виграшу.

Однак ви можете вивчити наступну таблицю, щоб знати, як орієнтуватися в грі «Авіатор», використовуючи цю стратегію.

Круглий Ставка $(автоматичний виведення готівки 2x) Стратегія
1 1 Якщо ви отримаєте прибуток у 1 долар, повторіть раунд 1. Перейдіть до раунду 2 і подвоїть свою ставку, якщо програєте.
2 2 Якщо вам це вдасться, почніть спочатку на початку раунду. Чистий дохід склав 1 долар. Якщо ви програли, перейдіть до раунду 3 і подвоїть свою ставку.
3 4 У цій грі, якщо ви переможете, почніть спочатку в раунді 1. Чистий прибуток $1.

Якщо ви програєте, переходьте до раунду 4 і подвоюйте свою ставку.

4 Якщо ви виграли, поверніться до раунду 1 і почніть спочатку. Чистий прибуток становив 1 долар.

Якщо ви програєте, перейдіть до наступного раунду, а потім подвоїть свою ставку.

Система Аламбера

Система Д’Аламбера має значно більш плоску ставку. Ця стратегія передбачає збільшення вашої ставки на одну одиницю після програшу та зменшення вашої ставки на одну одиницю після виграшу. Ця стратегія проілюстрована в таблиці нижче:

Але 1000 2000 рік
Непарний 2.0 2.0
Підсумок гри Втрата Втрата
Банкролл 9000 7000

Стратегія ставок Laubochere для Aviator

Система Лабушера відрізняється від більшості стратегій ставок як своєю конструкцією, так і роботою. Щоб скористатися стратегією ставок Labouchere, виконайте такі дії:

 1. Виберіть ряд чисел. Це може бути будь-яка послідовність, яку ви хочете, але найкраще, щоб вона була простою. Наприклад, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
 2. Ставка, яку ви зробили, буде сумою першого та останнього номерів серії. Наприклад, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8. Ваша перша ставка буде 1 + 8 = 9.
 3. Якщо ви програєте, ви додаєте номер до серії. Наприклад: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9. У цьому випадку ваша наступна ставка буде 1 +9 = 10.
 4. Якщо ви виграєте, ви видаляєте зовнішні номери. Наприклад, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 9. У цьому випадку ваша наступна ставка буде 2 + 8 = 10.
 5. Кінець серіалу. Якщо ви продовжуєте вигравати, у вас залишиться лише одне число. Поставте цю суму, і серія закінчиться.

Стратегія Фібоначчі, щоб робити ставки та вигравати

Це стратегія ставок з негативною прогресією. Метод ставок використовує відому природну математичну послідовність.

Крім того, формула стратегії Фібоначчі полягає в тому, що в послідовності Фібоначчі кожне нове число дорівнює сумі двох попередніх чисел. Наприклад, ми маємо 2, 3, 5, 8, 13. Усе це обчислюється так: 2+3=5, 3+5=8, 5+8=13.

Система ставок 1326 (Paroli Tactics) для заробітку грошей у краш-грі

Це вигідна система ставок, оскільки це метод прогресування. Ця стратегія також відома як стратегія проти Мартингейла або Зворотний Мартингейл. Це гра, яка вимагає лише чотирьох ставок. Отже, коли ви визначитеся, яку суму хочете зробити, є певні формули, яких ви повинні дотримуватися. І вони:

 • Спочатку зробіть ставку на одну одиницю.
 • Якщо вам це вдасться, зробіть ставку в три одиниці на наступну роздачу.
 • Якщо вам це вдасться ще раз, поставте дві одиниці в наступній роздачі.
 • Подвоїть свою ставку на наступну роздачу, якщо ви виграєте три роздачі поспіль.
 • Якщо ви виграєте ще раз, зробіть ставку в одну одиницю.
 • Якщо ви програєте в будь-який момент, почніть спочатку зі ставкою в одну одиницю.

Стратегія фіксованих ставок

«Флет» - це стратегія ставок, суть якої полягає в тому, що незалежно від розміру банкролу, розмір ставки завжди буде в межах 1-5% від нього. Деякі люди називають цю стратегію «фіксованою ставкою». Наприклад, гравець ставить 1% від банку за кожну ставку. Ви можете робити ставки на фіксовану номінальну суму або грати на строгий відсоток від банку.

Виграшна стратегія казино з фіксованим відсотком банку

На відміну від ставок Flat, стратегія «Відсоток від банку» є надійною стратегією ставок, де сума ставки становить фіксований відсоток від балансу гравця. Стратегію можна розділити на три типи: помірна – розмір ставки до 1%, консервативна – сума ставки від 1% до 5% і агресивна – фіксований відсоток більше 5%, залежно від фіксованого відсотка.

Для ілюстрації почнемо з бюджету в 1000 доларів США та фіксованого відсотка 5%. Перша ставка становить 50 доларів США (5%) із 2 коефіцієнтами, у результаті загальний банкрол становить 1050 доларів США. Для другої ставки 5% від нового банкролу ($1050) дорівнює $52,50.

Олександр Стратегія

Ця стратегія базується на трьох математичних прогресіях. Вони використовуються в різних ситуаціях. Приклад наступної прогресії:

 • 1, 3, 5, 7, 9 … (збільшити на 2 одиниці).
 • 1, 4, 7, 10, 13… (збільшити на 3 одиниці).
 • 1, 5, 9, 13, 17 (збільшити на 4 одиниці).

Система Олександра – це стратегія ставок, яка починається з мінімального ступеня у вибраній прогресії. Ідея цього підходу полягає в тому, що якщо гравець програє гроші після раунду, він підвищує свою ставку до наступного рівня на основі кількості втрат, яка дорівнює поточному числу у вибраній прогресії. Важливо дотримуватися системи, поки не буде досягнуто позитивного балансу.

Наприклад, якщо ви граєте на дорогій прогресії A, ви починаєте зі ставки 10 доларів у першому раунді. Якщо ви програєте, наступна ставка становитиме 3 долари. Якщо ви продовжуєте програвати протягом трьох раундів, розмір ставки на наступний раунд становитиме 5 доларів і так далі. Якщо ви виграєте, ви повертаєтесь на крок назад, але також продовжуєте гру, доки не досягнете необхідної кількості раундів (поточної кількості у вибраній прогресії). Тому, вигравши п’ять разів, ви повинні повернутися до попереднього кроку, якщо отримаєте ще чотири перемоги.

Математичний аналіз гри «Авіатор».

Ігрова аналітика – це методологія, яка передбачає використання кількісних показників, показників і інструментів для відстеження ігрових подій для статистичного аналізу. Це дозволяє розробникам і гравцям зрозуміти, як користувачі взаємодіють з іграми та як покращити ігровий досвід. У книзі математика Йорга Беверсдорфа «Удача, логіка та біла брехня: Математика ігор» класифіковано ігри за категоріями на основі джерел невизначеності, з якими стикаються гравці: комбінаторні ігри, азартні ігри, стратегічні ігри, марковські процеси прийняття рішень тощо. гравці розраховують потенційні результати гри, включаючи ймовірність виграшу, програшу або нічию для кожного потенційного результату.

Таким чином, дослідження очікуваної виплати для кожного потенційного результату та розміщення ставок відповідно є двома стратегіями, щоб збільшити ваші шанси на успіх у грі Aviator.

Однак у порівнянні з іншими іграми казино маржа будинку становить лише 1%, що досить скромно. Очікувана вартість кожної ставки є такою, якщо припустити, що у вас є нескінченний банкрол: (Шанс виграшу) x (Сума, отримана за ставку) – (Шанс програшу) x (Сума, втрачена за ставку) = 0,5 x 1,6 – 0,5 x 1 = 0.

Висновок

Загалом, усі стратегії варті того, щоб їх вивчити. Спробуйте кілька різних систем і подивіться, яка з них вам найкраще підходить.

Крім того, стратегія гри «Авіатор» не дає 100% гарантії великого виграшу «Авіатор». Але, з його допомогою, можна закріпити позитивний результат прибутковості на великій відстані. Варто пам'ятати, що результат гри в онлайн-казино залежить від генератора випадкових чисел. Тим не менш, використання спеціальних схем дозволяє мінімізувати ризик програшу і навчитися розподіляти свій бюджет на гру.

FAQ

Як найкраще грати в Aviator для новачків?

Прочитайте наш огляд, вивчіть деякі стратегії та відпрацюйте їх у демонстрації Aviator.

Як вибрати найкращий час для гри в Aviator?

Немає найкращого часу для гри в Aviator. Але використання певної стратегії гри дозволить вам зіграти в гру в потрібний час і виграти.

Чи легко вивчити алгоритм Spribe Aviator?

Так. Це просто і легко зрозуміти залежно від сайту.

Яка найкраща стратегія для гри Авіатор?

Прочитайте наш огляд, щоб дізнатися, який з них найкраще підходить для вас. Кожна стратегія хороша по-своєму, тому ви повинні знайти свою.

Яку ігрову стратегію «Авіатор» вибрати досвідченому гравцеві?

Як завжди, просунуті гравці вибирають ризикові стратегії з більшим бюджетом. Але не варто забувати про можливі втрати.

гра авиатор

alushta-apartments.in.ua © 2023 Aviator гра